Projekt ’’NAINE’’ – küsitlus ja auhinnaloos

Tere!

Kirjutan Keiu Roosimäe projekti ”NAINE”/puudefeminism ehk“Mitte midagi puuetega naistele puuetega naisteta!” nimel. Meil on hetkel käimas aktiivne küsitlus erivajadustega naistele, mis aitaks meil kaardistada nende muresid ja rõõme ning projekti järgmistes staadiumites potentsiaalselt vastavalt küsitluse tulemustele ka reaalseid muutusi luua ning kuhu ootame teid kõiki aktiivselt osalema. 🙂 Küsitlusega käsikäes korraldame ka auhinnaloosi, milles osalevad kõik, kes küsitluse lõpus soovivad oma kontakti jätta. Muidu on küsitlus 100% anonüümne. Selle hooaja esimene loos tuleb juba sellel kolmapäeval, 22.06 ja auhinnaks on komplekt tooteid kosmeetikabrändilt Tilk! (https://tilk.bio/et/tootekategooria/koik-tooted/). Lisan manusesse ka pildi seekordsete auhindadega. (Järgmistel loosimistel lähevad välja auhinnad Pauligilt ja Apollo Kinolt.)

Palume võimaluse korral antud küsitlust edasi jagada.

Küsitlus asub järgnevatel aadressitel:

EST

https://forms.gle/ZH5rkw8QnYCobtDm8

RUS

https://forms.gle/thHHDs1mA2fvAcvN6

Oleksime väga tänulikud, kui saaksite hilisemalt esmaspäeval või teisipäeval seda küsitlust edasi jagada oma meililistides ja ka sotsiaalmeediakanalitel. (Kui aga kuidagi esmaspäeval või teisipäeval ei jõua, siis võib ka natuke hiljem jagada, kuna küsitlus jääb aktiivseks ka peale 22.06 ja kunagi hiljem tulevad ka uued loosid.) Usume, et sellest võidaksid kõik ning oleme ühtlasi avatud kõiksuguseks koostööd ka enda poolt!

Lisan lingi ka postitusele. Võite jagada hoopis otse ka seda linki, kuna seal on ka selgitav tekst juures või siis saate kopeerida sealt teksti otse:

https://www.facebook.com/puudefeminist/posts/352702796971128

(Saadan igaks juhuks ka teises formaadis sama kirja, kus jagan teile ainult postitust, sest seal on nii küsitluse link kui ka selgitus olemas.)

Ette tänades,

Jaanika